Zobacz wszystkie wpisy
By Martyna i Michał at niedziela 10 lipiec 2016
Serdecznie dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu naszej uroczystości weselnej w Państwa obiekcie.

Już od pierwszego spotkania wykazali się Państwo pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, dzięki czemu, w końcowym rezultacie wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Szczególne podziękowania należą się Pani Aleksandrze – menadżer obiektu oraz Pani Kamili – kierownik sali za ich ogromne zaangażowanie, pomoc, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do Klienta.
Współpraca z Paniami była czystą przyjemnością :)

Natomiast wszystkim osobom, które zastanawiają się czy zorganizować swoją uroczystość (zarówno weselną jak i każdą inną) w tym obiekcie, to z czystym sumieniem mówimy TAK. Eleganckie wnętrza, przepyszne jedzenie, profesjonalna i kompleksowa obsługa, duży, zielony i zadbany teren, czystość na sali oraz w pokojach, i co najważniejsze zachwyt i uśmiech na twarzach wszystkich zaproszonych gości, to jedne wielu zalet, którymi może poszczycić się to miejsce!

Raz jeszcze serdeczne dziękujemy.

Martyna i Michał
By Ania at poniedziałek 16 maj 2016
Cudowne miejsce.Klasa i profesjonalizm w każdym calu.Byłam tam jako gość weselny i jestem zachwycona.Bardzo polecam to miejsc parom,które planują ślub. Na pewno nie będą żałować.Goście też będą pod wielkim wrażeniem.
By Natalia i Kamil at środa 09 marzec 2016
W czerwcu 2016 roku odbyło się tutaj nasze wesele! Był to najszczęśliwszy i najpiękniejszy dzień w naszym życiu, miedzy innymi za sprawą Pani Menadżer, Pana Kucharza oraz całej ekipy! Nigdy jeszcze nie spotkałam się z takim profesjonalizmem! Wszystko odbywało się tak, jak sobie wy marzyliśmy! sala wyglądała cudownie, jedzenie było przepyszne! co ważne! klimatyzacja nie działa punktowo, tylko na całym obszarze sali, także latem jest naprawdę chłodno. Jedzenie podane bardzo estetyczne, stoły były cały czas utrzymywane w czystości. Obsługa była nieuciążliwa i prawie niezauważalna dla gości,a skuteczna! Jeżeli mogłabym cofnąć czas, nic bym nie zmieniła! no może mniej bym się denerwowała, bo tej ekipie można w 100% zaufać! :-) Jeszcze raz, serdecznie polecamy! Chyba najlepsze i najbardziej profesjonalne miejsce do tego typu imprez w Iławie i okolicach! :-)
By Port at środa 14 październik 2015
Interesujące miejsce, zapraszamy do nas http://www.hotel-port.pl/
By http://top-urlop.pl at czwartek 31 październik 2013
Bardzo ładnie to wszystko wygląda
By D.A.D Sportswear at niedziela 29 wrzesień 2013
Przesympatyczne miejsce z doskonałą obsługą i pysznym jedzeniem.
Szczerze polecamy: D.A.D Sportswear Team
By Marta&W;łodek at poniedziałek 16 wrzesień 2013
MCAW Gerczak to w naszym odczuciu mazurska perełka. Obiekt pięknie wpisany w naturalny krajobraz zachwyca prostotą, a zarazem wyrafinowaniem formy. Przepiękna przestrzeń sali biesiadnej koresponduje z charakterem miejsca. Forma zewnętrzna nawiązuje do bryły hotelu, a z okien rozpościera się zielony krajobraz.
Jest to dla nas miejsce szczególne, o którym nigdy nie zapomnimy, gdyż właśnie tam spędzaliśmy pierwsze chwile jako małżeństwo. Załoga ośrodka zadbała, aby był to wyjątkowy dzień nie tylko dla nas, ale także na naszych gości. Istna uczta dla oczu, duszy i żołądka! Do tego sympatyczny i profesjonalny personel!Polecamy to miejsce nie tylko narzeczonym, ale też i każdemu, kto ceni piękno natury, dobrą architekturę i aktywny wypoczynek!
By Reni at czwartek 25 lipiec 2013
Urokliwe, bardzo malownicze miejsce
Cicho i spokojnie w sam raz na świetny wypoczynek i relaks,
Do tego profesjonalna i życzliwa obsługa,
Pozdrawiam i dziękuję za niezapomniane wakacje!

MAZURSKIE CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU © 2013
PROJEKT I WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ : NETTEAM S.C.