Uroczystości
Ślub i uroczystość weselna to bez wątpienia najważniejsze wydarzenia w życiu. Na niezapomniane wrażenia z uroczystości weselnej składa się wiele czynników, a idealne wesele wymaga długotrwałych przygotowań. Jednym z elementów odgrywających decydujących rolę w tym procesie jest wybór
odpowiedniego miejsca, w którym ta wyjątkowa uroczystość ma się odbyć.
Mazurskie Centrum Aktywnego Wypoczynku Gerczak to indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta, urokliwa lokalizacja, nowoczesna architektura oraz nowoczesne standardy rozwiązań technologicznych. Nasze działania priorytetowe to zadowolenie i satysfakcja Naszych klientów.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w każdym aspekcie organizacji uroczystości weselnej. Zarząd i Szef kuchni dołożą wszelkich starań, aby spełnić wszystkie życzenia i prośby oraz są w stanie zrealizować nawet najbardziej nieszablonowe pomysły.

Zachęcamy Państwa gorąco do umówienia osobistego spotkania oraz obejrzenia Naszego obiektu na żywo, a my bez wątpienia, będziemy w stanie przedstawić ciekawą ofertę przygotowaną specjalnie dla Państwa. Zapraszamy Państwa również do zapoznania się z Naszą ofertą organizacji uroczystości weselnej.
Zaznaczamy ponadto, że istnieje możliwość negocjacji cenowej w zależności od terminu organizacji uroczystości weselnej oraz ilości osób w niej
uczestniczących.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą organizacji uroczystości weselnych.

pobierz menu-opcje do wyboru
pobierz ofertę organizacji uroczystości weselnej 
MAZURSKIE CENTRUM AKTYWNEGO WYPOCZYNKU © 2013
PROJEKT I WYKONANIE STRONY INTERNETOWEJ : NETTEAM S.C.